Solaris

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Solaris

Burda herşeyi bulacağınız bir ortamımız var.Gelin,üyemiz olun ve eğlenin.

+2
madness
KaoS
6 posters

Ünlülerin Solaris.Bigforum Hakindaki Düsünceleri;)

KaoS
    KaoS

Ünlülerin Solaris.Bigforum Hakindaki Düsünceleri;) Empty Ünlülerin Solaris.Bigforum Hakindaki Düsünceleri;)

Mesaj tarafından KaoS Salı 08 Nis. 2008, 11:42 pm

Arkadaşlar aşağıda yazılanlar tamamen benim eserimdir.Ne herhangi bir sitede gördüm, ne de başka birşey.

İbrahim Tatlıses: Vallaha ne diyeyim arada sırada girip yeni şarkı sözlerine bakıyorum benim
    şarkılarımın korsanı oraya konu olarak açılmıs mı diye bakıyorum

Erol Köse: evet gercekten çok güzel bir site. solaris.bigforumpro.Arada sırada girip yaratıcı konu açan var mı diye bakıyorum
    eğer varsa yeni sesler getirebilir bunların web tasarımını onlara yaptırabilirim

Ajdar: Efeniim Gerçekten Çok Tatlı Bir forum, aynı bir muza benziyor arada sırada kötü konu açıp nanelik yapsalarda üyelerini ve kalitesini seviyorum

Tarkan: evet gerçekten m etamorfoz ( değişim,değişik) bir site.Girip kendi şarkılarımı indiriyorum

Alihan: Evet güzel bir forum.Ama ben burdan birşeyi dile getirmek istiyorum.Ajdar ne olur affet beni.Sevgiler sagılar efenim

Tecavüzcü Coşkun: He şu bizim solaris.bigforumpro. biliyotum orayı ya. Ama gecen gün bir bayana özel'den çapkınlık yapınca banlandım
    Ama arada sırada girip cinsel bilgilere bakıyorum

Nuri Alço: Bak yavrum ben öyle herkez tarafından görülen yerleri sevmem. Benim işim Özelden Paylaşmaktır

Bülent Ersoy: Aman tanrım. Korkunç bir site. Yani güzelliğiyle korkunç bir site demek istedim evladım
    Gerçekten fevkaladenin fevkinin fevkinde, güzel konular açılıp seviyeli bir şekilde münazara ediliyor.Ah ulan Armağan neden terkettin beni

Arkadaşlar biliyorum aşırı derecede saçma ve kötü oldu ama maksat paylaşım. Forumu kirlettiğimden Dolayı Hepinizden Özür Dilerim

Not: Devamı Gelecek Very Happy
    madness
    madness

Ünlülerin Solaris.Bigforum Hakindaki Düsünceleri;) Empty Geri: Ünlülerin Solaris.Bigforum Hakindaki Düsünceleri;)

Mesaj tarafından madness Salı 08 Nis. 2008, 11:46 pm

muza mı benziyor Very Happy aman forum sahibi duymasın keser ajdarı Very Happy
    Eskalsiz
    Eskalsiz
    Moderator
    Moderator

Ünlülerin Solaris.Bigforum Hakindaki Düsünceleri;) Empty Geri: Ünlülerin Solaris.Bigforum Hakindaki Düsünceleri;)

Mesaj tarafından Eskalsiz Salı 08 Nis. 2008, 11:46 pm

ünlü de olduk ha Cool süperdi kaos sağol
    SahiLL
    SahiLL

Mesaj tarafından SahiLL Salı 08 Nis. 2008, 11:47 pm

süper olmuş ben okurken güldüm Smile tşk
    Rosen
    Rosen
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Rosen Çarş. 09 Nis. 2008, 12:11 am

Muz mu Razz Ben o Ajdara naparım ama.Almam birdaha buraya Smile Emeğin için tşkler kaos.Süper olmuş.
    KaoS
    KaoS

Mesaj tarafından KaoS Çarş. 09 Nis. 2008, 12:15 am

Önemli DeiL Razz
    Misafir
    Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. 09 Nis. 2008, 12:28 am

eline saglık harika yazmışsın:)
    tek2525

Mesaj tarafından tek2525 Cuma 06 Mart 2009, 12:35 am

site sahibine sesleniyorum benim yorumumu neden eklemediniz. my name is tek, sadece tek...

Similar topics

-

Forum Saati Perş. 09 Mayıs 2024, 5:51 am